Zpráva ze dne 1. června 2018

01.06.2018 13:17

Dobrý den,
opět se hlásíme se zprávičkami ze školy. Dnešní program měly děti velmi bohatý, užily si ho opravdu všechny, více viz. článek ze života školy.

Příští týden bude probíhat následovně:
PO    Výuka dle rozvrhu.
ÚT    Plavání.
ST    Výuka dle rozvrhu.
ČT    ŠKOLNÍ VÝLET BOUZOV (ráno sraz ve škole, odjezd objednaným autobusem v 7.30 hod., návrat zpět kolem 16.00 hod. na zastávky v Hř. Újezdě, Doubravách i v Kaňovicích, s sebou svačina a pití na celý den - bližší info k akci na úvodní stránce webu).
PÁ    Plavecké závody Luhačovice (pod dozorem pana ředitele a paní učitelky Hanáčkové jedou závodit žáci Hana Skopalová, Jan Moudřík, Natálie Bernátková, Dominik Žáček, Eliška Šuranská, Kristýna Hanáčková, Lucie Pospíšilová, Nikola Hladišová, Jakub Zábojník, Adéla Cambalová, Judita Suchánková, Magdaléna Juráková - ráno sraz ve škole, vyřídí se obědy a vyrazí se na linkový autobus, návrat zpět na oběd, s sebou budou mít žáci potřeby do plavání, svačinu, pití a 22 Kč na autobus). Ostatní děti se budou učit první dvě hodiny (ČJ, MA) , po svačině vyrazíme ven na menší túru po okolí - repelent, opalovací krém, kšiltovka nebo klobouk samozřejmostí.

 

Domácí úkoly:
1. ročník    ČJ    Sla, str. 95 - procvičovat čtení.
2. ročník    ČJ    ČT - procvičování čtení.
3. ročník    MA   Minutovky, str. 19.
4. ročník    -