Zábavné dopoledne v ZŠ Biskupice

16.08.2013 20:34

 V rámci spolupráce s okolními školami jsme v pátek 31. 5. 2013 navštívili ZŠ v Biskupicích, kde si zdejší paní učitelky připravily pro děti zábavné úkoly. Po uvítání byli žáci obou škol rozděleni do 4 skupin a vydali se pak na stanoviště s úkoly.

Na první zastávce si žáci vyslechli zajímavosti ze života včely medonosné a soutěžili mezi sebou v plnění úkolů. Žáci ve druhém oddílu se protáhli při závodech v tělocvičně, kde na ně mimo jiné čekalo probíhání barevným tunelem. S paní ředitelkou si zopakovali rostliny, vyrobili si papírovou kopretinu a ochutnali čerstvý bylinkový čaj. Poslední zastávka byla vědomostní, kde si žáci zahráli obdobu úspěšného televizního pořadu AZ kvíz.

Po takovém vypětí všech sil musela následovat zasloužená odměna a svačinka - pizza, tatranka a pití, co hrdlo ráčí. Pěknou tečkou na závěr byl koncert hudebního dua Motýl a Erika, které známými písničkami děti rozezpívalo a také rozpohybovalo k tanci. Z dnešního dne si děti odnesli jistě spoustu zážitků a také jim přibylo mnoho nových kamarádů. Těšíme se na setkání v příštím roce, kdy žáci z Biskupic přijedou za námi.